Uczestnicy projektu

 

Uczestnicy projektu

Zasób Bałtyckiej Biblioteki Cyfrowej tworzony jest od dnia 8 grudnia 2008 r.

Uczestnicy-Założyciel:
1. Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Grodzka 3,
76-200 Słupsk
tel. +48 59 842 72 01

2. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego
Targ Rakowy 5/6
80-806 Gdańsk,
centrala tel. 58 301-48-11 do 14

 Uczestnicy:
3. Archiwum Państwowe w Koszalinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2,
75-950 Koszalin
 
 Archiwum Państwowe w Koszalinie Oddział w Słupsku
ul. Witolda Lutosławskiego 17,
76-200 Słupsk‎

4. Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku
ul. Dominikańska 5/9,
76-200 Słupsk

5. Muzeum w Koszalinie
ul. Młyńska 37-39,
75-420 Koszalin

6. Państwowy Teatr Lalki TĘCZA
ul. Waryńskiego 2,
76-200 Słupsk

7. Muzeum Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie
ul. Zamkowa 4,
76-150 Darłowo

8. Agencja Reklamowo-Wydawnicza Moje Miasto
ul. Wierzbowa 4,
76-200 Słupsk
 
9. Wydawnictwo AG  MEDIA
ul. Armii Krajowej 38
76-200 Słupsk
 
10. Słupskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne
ul. Jaracza 6,
76-200 Słupsk

11. Fundacja na rzecz rozwoju społeczno-kulturalnego i promocji Ziemi Słupskiej, Zaborów i Gochów NAJI GOCHË
ul. Anny Gryfitki 5/4,
76-200 Słupsk
 
12. Wydawnictwo AUH FOTECH
ul. Sienkiewicza 1/2
76-200 Słupsk
 
13. Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie
ul. Straganiarska 20-23
80-837 GDAŃSK 

14. Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo
ul. Drzewiarza 2
84-241 Gościcino

15. Muzeum Regionalne w Szczecinku
ul. Szkolna 1
78-400 Szczecinek

16. Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
Oddział w Słupsku


17. Polska Press Koszalin
ul. Mickiewicza 25
75-004 Koszalin

18. Zaborskie Towarzystwo Naukowe

89-632 Brusy
ul. Dworcowa 18

19. Pomorska Fundacja Pamięci Gryfitów

76-200 Słupsk
ul. Braci Gierymskich 1

20. Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy

76-251 Kobylnica
ul. Wodna 20/4

21. Słupski Ośrodek Kultury

76-200 Słupsk
ul. Braci Gierymskich 1

22. Akademia Pomorska w Słupsku

76-200 Słupsk
ul. Arciszewskiego 22A

23. Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych

76-200 Słupsk
ul. Szarych Szeregów 14

24. Centrum Kultury Gminy Ustka
ul. Darłowska 3b
76-270 Ustka

25. Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia
80-767 Gdańsk
ul. Jaskółcza 1

26. Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej
ul. Partyzantów 31a
76-200 Słupsk

27. Centrum Edukacji Regionalnej w Warcinie
Warcino 1
77-230 Kępice

28. Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Szczecinie

ul. Św. Wojciecha 13
70-410 Szczecin

29. Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy

ul. Witosa 13
76-231 Damnica

30. Narodowe Centrum Kultury

ul. Płocka 13
01-​231 War­sza­wa

31 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku

ul. Poniatowskiego 4a

76-200 Słupsk

32. Towarzystwo Przyjaciół Ustki

ul. Marynarki Polskiej 62 A

76-270 Ustka

33. Rada Regionalna Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Słupsku

ul. Garncarska 4

76-200 Słupsk

34. V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta

ul. Deotymy 15a

76-200 Słupsk

35. Muzeum Miasta Słupska

ul. Bauera 14

76-200 Słupsk

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji